změna je život

7. listopadu 2018 v 15:11 |  téma týdne
Můj život je jedna velká rutina.

Ráno jedu autobusem do školy a modlím se, abych to tam vydržela. Ve škole se snažím přežít výklady všech našich učitelů a učitelek a pak taky školní jídelnu. A potom autobusem zase domů. Tedy kromě pátků. To se většinou sejdu se sestřenicí na kafe nebo horkou čokoládu a následně ji doprovodím do dramaťáku. A tohle je většinou ta nejlepší věc z celého týdne.

O víkendu se toho většinou taky moc neděje, protože si buď čtu knížku podle toho, jakou mám náladu (zřídka kdy i povinnou četbu) a nebo přepisuju knížku na Wattpadu. Odpoledne jdu většinou se psem a nebo pokračuju v mé předchozí činnosti, protože psa vezme mamka.

A pak se celý týden zase opakuje. Celá ta rutina běží zase od začátku. A tak jsem se rozhodla s tím něco málo udělat.

Ze svého života jsem začala "odstraňovat" lidi, které už v něm nechci nebo nepotřebuju. O prázdinách jsem si nechala zkrátit vlasy a začala nosit hlavně černou. Taky jsem se víc uzavřela do sebe a okolo sebe mám nyní jen pár lidí, kterým opravdu věřím. A mezi ně patří i ona. Stala jsem se člověkem, co má na tváři převážně neutrální výraz a skoro všechno je mu jedno. A i přesto, že jsem se svojí změnou spokojená, mám o sobě určité pochybnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 helmii helmii | Web | 7. listopadu 2018 v 20:29 | Reagovat

Držím palce! Já ač se snažím sebevíc, pořád jsem se pochybností o sobě nezbavila 100%, ale třeba to jednou půjde. :-)

2 perfectname perfectname | 8. listopadu 2018 v 17:23 | Reagovat

[1]: Moc děkuju ♥ A věřím, že jednou se ti to povede ☻

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama