děkuju

2. listopadu 2018 v 17:52 |  ze života
Ležela jsem na gauči se třemi polštáři pod hlavou a přepínala mezi jednotlivými televizními kanály. Bylo mi na nic a ze všeho nejvíc jsem chtěla prostě brečet. Všechno to ze sebe vypustit. Nechat emoce vyplout na povrch. Ale nemohla jsem. Akorát bych všem ukázala, jak moc slabá jsem. A já nechtěla, aby to věděli. Nechtěla jsem, aby moje rodina věděla, jak na tom jsem.

Nakonec to vyhrály písničky z 'devadesátek'. Měla jsem tohle hudební období ráda. Rockové písničky byly takřka můj život. Proto jsem neposlouchala stanice s písničkami ze dnešní doby.

Nikdy jsem nechápala, jak někdo může poslouchat například rap. K tomuto žánru mám silnou averzi a ani nevím proč. A nebo ty přeslazené popové písničky. Občas najdu nějakou, u které se mi líbí její text, ale za to nemusím interpreta. A takhle je to pořád dokola. Potom to přezpívá někdo, koho naprosto miluju a originální verze se mi líbí ještě míň.

Na depresi prý pomáhá čokoláda, ale v mém případě očividně ne. Mám v sobě už tři čtverečky hořké čokolády a je mi pořád stejně. A tak jen tak sedím u počítače a poslouchám jednu z mých nejoblíbenějších kapel - My Chemical Romance a snažím se sepsat něco srozumitelného. Jejich písničky mě dokážou svým způsobem uklidnit. Tuhle kapelu naprosto zbožňuju. A to i přesto, že už se rozpadli.

Začala hrát jedna z nejsmutnějších písniček a mně se do očí pomalu začaly vkrádat slzy. Nesnášela jsem se za to. Sama sobě jsem se ani moc nelíbila a připadala jsem si tlustá.

Dneska to byl nejhorší den v celém týdnu. Všichni mě neskutečně štvali. Jak ve škole, tak doma. Měla jsem chuť na ně jednoduše zařvat a zamknout se do pokoje. Ale nakonec jsem to neudělala a radší se ponořila do vlastního světa, kam mohla jen jedna jediná osoba v mém okolí. Ona.

Holka, která mě do toho světa vlastně dostala. A i přesto, jak moc je mi kvůli tomu smutno, jsem jí za to nesmírně vděčná. Otevřela mi oči. Děkuju.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama